strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Zaufaj doświadczeniu
Sprawdzeni fachowcy w projektach inwestycyjnych

W ostatnich latach okna i drzwi marki SLONAWY znalazły swoje miejsce w wielu prestiżowych inwestycjach budowlanych i renowacjach. Realizowaliśmy przedsięwzięcia w budownictwie nowoczesnym oraz tworzyliśmy rozwiązania pod obiekty zabytkowe, bazując na własnych projektach okien stylizowanych o niepowtarzalnych zdobieniach konstrukcji. Nasze ogromne doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami i konserwatorami zabytków stanowi gwarancje efektywnej realizacji projektów z wymagającymi inwestorami i generalnymi wykonawcami.


Jakość SLONAWY to nie kwestia ceny – to kwestia zasad.
Postaw na najlepsze rozwiązania!

Doradztwo i wsparcie projektowe

Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i doradztwo; architektom i wykonawcom udostępniamy profesjonalnie przygotowywaną dokumentację techniczną oferowanej stolarki otworowej oraz umożliwiamy kontakt z działem technologicznym.

 

Pewność montażu

Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi zespołami montażowymi, zapewniającymi sprawną realizację inwestycji – partnerskie ekipy montażowe są w kontakcie z naszym działem technologicznym oraz serwisowym.

 

Koordynacja na każdym etapie

Wszystkie realizowane zlecenia na poziomie inwestycji otrzymują dedykowanego koordynatora, który na bieżąco monitoruje postęp prac produkcyjnych i montażowych.

Doświadczenie

Obsługujemy klientów indywidualnych, profesjonalistów oraz inwestycje na całym rynku europejskim, w Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych.

 

Nowoczesność

Posiadamy wysoko zautomatyzowaną fabrykę okien i drzwi w Słonawach o powierzchni 30.000 m2, wyposażoną w najnowsze maszyny do obróbki i lakierowania drewna.

 

Szacunek

Charakteryzujemy się szacunkiem w stosunku do ludzi i środowiska przejawiając troskę o bezpieczeństwo i komfort życia oraz dbałość o naturę wykorzystujemy drewno od certyfikowanych dostawców i używamy ekologicznych lakierów.

Postaw na drewno

Drewno daje odczucie ciepła, doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach i nie wymaga dodatkowego dekorowania.
Różne rodzaje drewna

Wykorzystujemy wysokiej klasy drewno, selekcjonowane z drzew europejskich i egzotycznych, pozyskane w sposób zrównoważony i posiadające certyfikat FSC. Oferowane odmiany europejskie to m.in.: dąb, modrzew, świerk i sosna, a egzotyczne gatunki doskonale sprawdzające się w polskich warunkach to: meranti prime select, majau i sapeli.

Eleganckie i stylowe wybarwienia

Drewno można wybarwić na wiele kolorów i odcieni, zachowując widoczne usłojenie i naturalny wygląd materiału – korzystamy z lakierów lazurowych i olejów. Okładzina aluminium może być malowana na dowolny kolor z palety RAL, mieć różną fakturę, a nawet imitować drewno, dzięki czemu możemy dostosować wygląd okien do typu budynku i koloru elewacji.

ENERGY 88

Okno drewniane
występuje także jako system drzwiowy i tarasowy HS, FS, PSK

 

Model, który definiuje pojęcie okna idealnego dla współczesnych budynków. Standardowo jest wyposażony w dwukomorowy, energooszczędny pakiet szybowy oraz podwójny system uszczelnienia skrzydła okiennego. Wykonany w najnowocześniejszej technologii jest optymalnym wyborem dla najbardziej wymagających klientów.


Wyjątkowo mocna konstrukcja
Zbudowana z 4-warstw odpowiednio przygotowanego drewna.


Bardzo wysokie parametry izolacyjne
Klejona z kilku warstw rama i odpowiedni wkład szybowy zapewniają mniejsze straty ciepła.


Najwyższej jakości szkła i okucia
Najcieplejsze szkło niskoemisyjne i okucia renomowanych dostawców.

ENERGY SPACE GEMINI 88

ENERGY SPACE GEMINI 88
występuje także jako system okienny i drzwiowy

 

Najwyższej jakości okna, których profil daje duże możliwości w zakresie grubości wkładów szybowych i wielkości przeszkleń. Połączenie okna drewnianego z aluminium to gwarancja pięknych kształtów, energooszczędności, odczucia ciepła i przytulności wewnątrz pomieszczeń.


Najlepsze parametry w parze z estetyką
Niezwykła odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne przy zachowaniu wizualnej elegancji w zgodzie ze standardami jakościowymi i trendami estetycznymi.


Duże przeszklenia
Dzięki mocnej, warstwowej konstrukcji ramy i wysokiej klasy okuciom konstruujemy okna o bardzo dużych powierzchniach i przeszkleniach bez obawy o odkształcenia użytkowe lub termiczne.