strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Nowoczesność dzięki doświadczeniu

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej spełniającej wszelkie wymagania Klientów – zarówno pod względem jakości materiałów użytych do jej produkcji, jak i estetyki wykonania. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo okna drewniane, aluminiowe i drewniano-aluminiowe, systemy tarasowe oraz drzwi. Nasze produkty powstają w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie o powierzchni ponad 30 tys. m2. Procesy produkcji zostały zautomatyzowane i zrobotyzowane dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych linii obróbczych, maszyn i technologii lakierniczych oraz zoptymalizowanych procesów logistycznych. Zapewnia to najwyższą wydajność, dzięki czemu produkty marki SLONAWY to wysoka jakość i najwyższy poziom powtarzalności parametrów.


Produkty marki SLONAWY gwarantują połączenie klasycznej i nowoczesnej stylistyki z najwyższymi parametrami izolacyjności termicznej, akustycznej i bezpieczeństwa biernego.

Dzięki tym walorom POZBUD, właściciel marki SLONAWY, uzyskał m.in. tytuły Jakość Roku Złoto 2015 i Jakość Roku Srebro 2014 przyznawane firmom kładącym szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów. Klientom zapewniamy obsługę doświadczonych i kompetentnych doradców, fachowe usługi montażowe, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz logistykę dostaw.

Stale staramy się ulepszać parametry naszych wyrobów, wykorzystując do ich tworzenia najnowsze rozwiązania technologiczne.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rozwiązania cechujące się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, które dodatkowo zapewniają odpowiednią izolację termiczną. W zależności od wybranego modelu, nasze wyroby mogą być objęte nawet 30 letnią gwarancją.

naturalnie… Najwyższa jakość

Jedna z najbardziej nowoczesnych fabryk w Europie

oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę