strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Postaw na najlepsze rozwiązania

SLONAWY to polski producent okien drewnianych, który od ponad 30 lat doskonali technologię budowy stolarki. Wykorzystujemy najnowsze maszyny do obróbki i lakierowania drewna. Inwestycje w park maszynowy spowodowały, że dysponujemy jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Efektem pracy doświadczonej załogi są piękne, wytrzymałe i energooszczędne okna i drzwi. Potwierdzają to tytuły, takie jak Jakość Roku Złoto 2015 i Jakość Roku Srebro 2014 przyznawane dla firm kładących szczególny nacisk na jakość produktów.

 

Jakich okien szukasz?

Wybierz technologię, której potrzebujesz! Postaw na energooszczędne rozwiązania i estetykę, która uzupełni wygląd Twoich wnętrz.


 

Postaw na sprawdzoną technologię

SLONAWY wykorzystuje najwyższe standardy ochrony powłoki drewna. Zainwestowaliśmy w najnowszą technologię nakładania powłok lakierniczych Pozbud Aquawood Dynflow®. Jest to zaawansowany technicznie, całkowicie automatyczny system do nakładania powłok lakierów wodorozcieńczalnych. Technologia ta dzięki zoptymalizowanym warunkom lakierowania w obrębie linii lakierniczej, przyczynia się do pełnego wykorzystania właściwości lakieru i gwarantuje pełne pokrycie nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Efektem jest znakomita jakość powłok uzyskiwana przy bardzo małych stratach materiału.

 

Okna drewniane

Powstają w najnowszej technologii, są piękne i bardzo trwałe. Zobacz dostępne rodzaje okien podzielone ze względu na konstrukcję, parametry techniczne i sposoby otwierania.

więcej

 

Okna drewniano-aluminiowe

Jeszcze trwalsze, o wielu kombinacjach kształtów ram i najlepszych parametrach. Ciepłe drewno wewnątrz i wytrzymałe aluminium na zewnątrz. Nie mają słabych stron.

więcej

 

Okna aluminiowe

Dowolna wielkość i świetne parametry termiczne w nowoczesnej formie. Doskonałe dla odważnych projektów.

więcej