strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Jednym z filarów sukcesu naszej firmy
jest nieustanne dążenie do najwyższej jakości produktów.

Osiągamy to dzięki pasji, zaangażowaniu i najnowszej technologii produkcji. Połączenie automatycznych procesów oraz pracy doświadczonych pracowników pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane projekty okien i drzwi – w bardzo krótkim czasie i przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

o nas


 

Selekcja materiału

Produkt końcowy może być tylko tak dobry jak materiał, z którego jest zrobiony, dlatego przywiązujemy wielką wagę do wyboru i przygotowania drewna do produkcji. Wykorzystujemy selekcjonowane drewno od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

czytaj więcej

Obróbka mechaniczna drewna

W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne, komputerowo sterowane maszyny renomowanej, niemieckiej firmy Weinig. Jako jedyni w Polsce posiadacze w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej UC-matic osiągamy perfekcyjną i powtarzalną dokładność obróbki za każdym razem.

czytaj więcej

Pre-impregnacja i impregnacja

Wielki postęp technologiczny, jaki w ostatnich latach miał miejsce w zakresie składu i właściwości lakierów, którymi malujemy okna i drzwi, pozwolił nam na stworzenie unikalnej technologii. Nasz 4-etapowy proces lakierniczy został opatentowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Każda z warstw spełnia określoną funkcję np. zamyka pory drewna, ogranicza przebarwienia, zapewnia właściwe przyleganie warstw oraz odporność mechaniczną i chemiczną. Dzięki ostatnim inwestycjom staliśmy się posiadaczem jednej z najnowocześniejszych lakierni w Europie i opatentowanej przez nas metody lakierowania.

czytaj więcej

Międzywarstwa i farba nawierzchniowa

Powłoka międzywarstwy nakładana jest w technologii Pozbud Aquawood Dynflow ®. Jest to zaawansowany technicznie, całkowicie automatyczny system do nakładania powłok lakierów wodorozcieńczalnych. Technologia ta dzięki zoptymalizowanym warunkom lakierowania w obrębie linii lakierniczej (wilgotność względna 85-90%, 20 g/m3 H2O/m3 powietrza) przyczynia się do pełnego wykorzystania własności lakieru i gwarantuje pełne pokrycie nawet w bardzo trudno dostępnych miejsach. Efektem jest znakomita jakość powłok uzyskiwana przy bardzo małych stratach materiału lakierowego.

czytaj więcej

Montaż okuć i instalacja szyb

Poprzez ostatnie inwestycje zautomatyzowaliśmy również etap montażu okuć. Dzięki cyfrowym wkrętarkom sterowanym przez specjalistyczne programy produkcyjne, skrzydła okien okuwane są w pełni automatycznie. Zapewnia to perfekcyjny montaż każdego wkręta z dokładnością do jednej dziesiątej mm oraz zapewnia idealnie równą siłę dokręcenia, co przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie oraz komfort użytkowania okna. Ponadto do produkcji wykorzystujemy tylko wysokiej klasy okucia niemieckich firm Siegenia i Roto.

czytaj więcej

Pakowanie i transport

Dbamy o to, aby precyzyjnie wykonane okna dotarły do klientów w nienaruszonym stanie, nawet jeśli mają do pokonania Ocean Atlantycki. Rodzaj pakowania zawsze dopasowujemy do środka transportu. Dysponujemy odrębną halą, w której dokładnie pakujemy okna, co minimalizuje ilość uszkodzeń podczas transportu i montażu. Specjalne foliarki automatycznie owijają okna. Stosujemy również jednorazowe palety do transportów na duże odległości, a dla ułatwienia rozładunku wszystkie okna wyposażane są w specjalne uchwyty.

sprawdź ofertę

Szyby i szprosy

Nadaj swoim oknom wyjątkowy charakter! W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje szkła, elementy ozdobne montowane na ramie oraz szprosy. Okno można podzielić konstrukcyjnie (poprzez oddzielenie szyb), poprzez podział wewnątrz szyb lub elementy naklejane na szyby. To ostatnie rozwiązanie jest korzystne ekonomicznie i nie pogarsza właściwości termoizolacyjnych okna. Szprosy mogą przybierać zróżnicowane kształty (w tym łuków czy kół) oraz mogą łączyć się pod różnymi kątami. Kreuj do woli!

sprawdź ofertę


 

Nowoczesne szyby ECLAZ
to źródło światła i enegrooszczędność

ECLAZ to szkło niskoemisyjne Saint-Gobain nowej generacji, przeznaczone do produkcji najwyższej jakości szyb zespolonych.
Wytworzone dzięki zastosowaniu przełomowej technologii, stanowi nową jakość i wyznacza nowe kierunki w produkcji okien.

 

więcej

oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę