strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Instalacja szyb

We współczesnych, energooszczędnych oknach o dużych przeszkleniach osadza się bardzo zaawansowane wkłady szybowe. Ich konstrukcja w tej chwili najczęściej jest trzyszybowa, choć możliwe jest stosowanie również czterech szyb. Takie wkłady często ważą kilkaset kilogramów. Dzięki niedawno zainstalowanej nowoczesnej linii szklenia osadzanie nawet takich pakietów nie stanowi żadnego problemu. Wszystkie stanowiska szklenia wyposażone są w specjalne ssawy, dzięki którym można bez problemu samodzielnie podnieść pakiet o wadze nawet do 400 kg.

Ponadto dział szklenia został również wyposażony w zautomatyzowany magazyn szyb. Wszystkie pakiety są sprawdzane pod kątem jakości, a następnie, za pomocą kodów kreskowych, wprowadzane do bufora. Dzięki temu każde stanowisko szklenia może w przeciągu kilku sekund za pośrednictwem kodu kreskowego wywołać odpowiednią szybę, która jest automatycznie podawana pod ssawę.oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę