strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Montaż okuć

Zautomatyzowaliśmy etap montażu okuć. Dzięki cyfrowym wkrętarkom, sterowanym przez specjalistyczne programy produkcyjne, skrzydła okien okuwane są w pełni automatycznie. Zapewnia to perfekcyjny montaż każdego wkręta z dokładnością do jednej dziesiątej mm oraz zapewnia idealnie równą siłę dokręcenia, co przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie oraz komfort użytkowania okna.

Ponadto do produkcji wykorzystujemy tylko wysokiej klasy okucia niemieckich firm Siegenia i Roto. Są to producenci z bardzo dużym doświadczeniem w branży, dzięki czemu dobór elementów jest zawsze perfekcyjny i nawet największe konstrukcje otwierają się z lekkością.oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę