strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Nowoczesne szyby ECLAZ
to źródło światła i enegrooszczędność

ECLAZ® to szkło niskoemisyjne Saint-Gobain nowej generacji, przeznaczone do produkcji najwyższej jakości szyb zespolonych.
Wytworzone dzięki zastosowaniu przełomowej technologii, stanowi nową jakość i wyznacza nowe kierunki w produkcji okien.


 

Źródło światła i dobrego samopoczucia

ECLAZ® PRZEKRACZA NOWE GRANICE W ZAKRESIE PRODUKCJI OKIEN ZE SZKLENIEM PODWÓJNYM I POTRÓJNYM.
Estetyczny wygląd, izolacja termiczna, zyski cieplne, dostęp do światła naturalnego – ECLAZ umożliwia spełnienie najbardziej surowych wymogów dotyczących wydajności energetycznej okien i komfortu mieszkańców, bez żadnych kompromisów.

SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI OFEROWANYCH PRZEZ SZKŁO ECLAZ® W INTELIGENTNYCH BUDYNKACH DZIŚ I W PRZYSZŁOŚCI.
Dzięki ECLAZ okna mogą mieć swój wkład w naszym dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej energooszczędności budynków, jednocześnie dbając o komfort wnętrz budynków, w których spędzamy 90% naszego czasu.

Zastosowanie ECLAZ

ECLAZ ONE to najcieplejsze szkło niskoemisyjne, jakie można wykonać w warunkach przemysłowych. W pakietach dwuszybowych osiąga wartość współczynnika Ug=1,0 W/(m2.K) w konfiguracji 4-16 argon-4 mm, zapewniając zyski cieplne w wysokości 60% oraz przepuszczalność światła na poziomie 80%.4-16 argon-4 mm, zapewniając zyski cieplne w wysokości 60% oraz przepuszczalność światła na poziomie 80%.

ECLAZ idealnie nadaje się do użytku w pakietach trzyszybowych, głównie w nowych budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Może osiągnąć wartość Ug = 0,5 W/(m2.K), przy najwyższym poziomie zysków cieplnych dostępnym na rynku (do 60%). Szkło ECLAZ można również stosować w podwójnych szybach zespolonych, osiągając współczynnik Ug = 1,1 W/(m2.K), w konfiguracji 4-16 argon-4 mm, osiągając 71% zysków cieplnych.


 

Czynniki zapewniające komfort i energooszczędność

Energooszczędność okna uzależniona jest nie tylko od izolacyjności termicznej, lecz również od zysków cieplnych. Równowaga tych dwóch parametrów określa wydajność energetyczną okna oraz przyczynia się również do dobrego samopoczucia osób przebywających w pomieszczeniach.

Dzięki ECLAZ® okna mogą mieć swój wkład w naszym dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej energooszczędności budynków, jednocześnie dbając o komfort wnętrz budynków, w których spędzamy 90% naszego czasu

 oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę