strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Obróbka mechaniczna drewna

W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne, komputerowo sterowane maszyny renomowanej, niemieckiej firmy Weinig. Jako jedyni w Polsce, posiadacze w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej UC-matic, osiągamy perfekcyjną i powtarzalną dokładność obróbki.

Ponadto wszystkie nietypowe, indywidualne konstrukcje realizowane pod specjalne życzenia klientów i architektów, produkowane są na w pełni cyfrowych i zautomatyzowanych maszynach CNC Reichenbacher oraz Weinig Conturex. Dzięki temu obróbka ręczna jest bardzo rzadkim zjawiskiem na naszych halach produkcyjnych. Jednocześnie tam, gdzie taka obróbka jest konieczna, o właściwą jakość dbają doświadczeni i świetnie wyszkoleni pracownicy.

Dzięki pełnej cyfryzacji sterowania maszynami, która w pełni odbywa się z komputerów biurowych (pracownik produkcyjny nie musi wprowadzać żadnych danych ręcznie) osiągneliśmy łączną wydajność produkcyjną na poziomie 14 500 m2 miesięcznie.

Bardzo ważną rzeczą jest również wyposażenie maszyn w odpowiednie narzędzia. Korzystamy tylko i wyłącznie z głowic i noży renomowanej niemieckiej firmy Leitz. Zapewnia to idealnie gładkie powierzchnie nawet przy najbardziej złożonych kształtach profili. Zaawansowana budowa narzędzi pozwala nam oferować profile o 24 różnych grubościach. Konstrukcja “splitowa” umożliwia wykonywanie elementów o grubości od 68 mm do 92 mm ze skokiem co 1 mm. Jednak dla ułatwienia wyboru, w naszej podstawowej ofercie, wyodrębniliśmy kilka – według nas –  najbardziej praktycznych grubości profili.

Nasze nowoczesne hale produkcyjne, o łącznej powierzchni prawie 30 000 m2, pozwalają na zachowanie czystych i jednolitych warunków produkcji, a pracownikom zapewniają komfort wymagany przy precyzyjnej obróbce. W dużej części zautomatyzowany proces zapewnia również bardzo szybką realizację zleceń. Nawet przy skomplikowanych projektach może on wynosić jedynie 21 dni.oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę