strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Pakowanie i transport

Dbamy o to, aby precyzyjnie wykonane okna dotarły do klientów w nienaruszonym stanie, nawet jeśli mają do pokonania Ocean Atlantycki.

Rodzaj pakowania zawsze dopasowujemy do środka transportu. Dysponujemy odrębną halą, w której dokładnie pakujemy okna, co minimalizuje ilość uszkodzeń podczas transportu i montażu.

Specjalne foliarki automatycznie owijają okna. Stosujemy również jednorazowe palety do transportów na duże odległości, a dla ułatwienia rozładunku wszystkie okna wyposażane są w specjalne uchwyty.


zobacz też...


oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę