strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Pre-impregnacja i impregnacja

Wielki postęp technologiczny, jaki w ostatnich latach miał miejsce w zakresie składu i właściwości lakierów, którymi malujemy okna i drzwi, pozwolił nam na stworzenie unikalnej technologii.

Nasz 4-etapowy proces lakierniczy został opatentowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Każda z warstw spełnia określoną funkcję np. zamyka pory drewna, ogranicza przebarwienia, zapewnia właściwe przyleganie warstw oraz odporność mechaniczną i chemiczną.

Dzięki ostatnim inwestycjom staliśmy się posiadaczem jednej z najnowocześniejszych lakierni w Europie. Wyeliminowany został element manualnego nakładania lakieru przez pracownika. Dzięki temu uzyskaliśmy idealną powtarzalność i niezmiennie wysoką jakość powłoki lakierniczej.

Pierwsza warstwapre-impregnacja wodna, nakładana jest natryskowo w dedykowanej komorze jeszcze przed sklejeniem ram i skrzydeł, co zapewnia dokładne przygotowanie każdego elementu do właściwego malowania. Specjalny system osuszający przyspiesza proces, a automatycznie dostosowujące się do profilu i rozmiaru elementu szczotki niwelują jakiekolwiek podniesienia usłojenia.

Druga warstwa – impregnat, nakładany jest za pomocą technologii SuperJet float coating. Cały proces odbywa się w specjalnych komorach, którymi operują pneumatyczne pompy działające natryskowo. Eliminuje to ryzyko powstawania piany, a wewnętrzy kształt komór i rozmieszczenie dysz zapewnia równomierne nałożenie podkładu. Komory wyposażone są również w kompletny system odzysku – cały grawitacyjnie odpływający nadmiar farby jest odzyskiwany i oczyszczany. Urządzenie wyposażone jest w trzy takie komory, dzięki czemu w przypadku zmian koloru zamiast przepłukiwania zamieniana jest komora nakładająca. Proces trwa kilka sekund więc linia produkcyjna nie musi być nigdy zatrzymywana.oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę