strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Selekcja materiału

Produkt końcowy może być tylko tak dobry jak materiał, z którego jest zrobiony, dlatego przywiązujemy wielką wagę do wyboru i przygotowania drewna do produkcji. Wykorzystujemy selekcjonowane drewno od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Dokładnie kontrolujemy każdą partię drewna, wybierając tylko to, które jest pozbawione oznak osłabienia struktury, ma odpowiednią wilgotność i kształt.

Przy zakupie drewna klejonego zwracamy szczególna uwagę na dokładność klejenia, właściwe ułożenie słojów poszczególnych warstw oraz kontrolujemy czy materiał jest prawidłowo wysezonowany.

W każdym przypadku wykorzystujemy drewno z certyfikatem zrównoważonej gospodarki leśnej FSC, często pozyskane niedaleko miejsca produkcji, co dodatkowo ogranicza negatywny wpływ na środowisko związany z transportem.oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę