strefa klienta logowanie
made by nature, designed by experience

Szyby i szprosy

W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje szkła, elementy ozdobne montowane na ramie oraz szprosy. Okno można podzielić konstrukcyjnie (poprzez oddzielenie szyb), poprzez podział wewnątrz szyb lub elementy naklejane na szyby. To ostatnie rozwiązanie jest korzystne ekonomicznie i nie pogarsza właściwości termoizolacyjnych okna. Szprosy mogą przybierać zróżnicowane kształty (w tym łuków czy kół) oraz mogą łączyć się pod różnymi kątami. Kreuj do woli!

Jeżeli pragniesz nadać swoim oknom niepowtarzalnego charakteru, bądź szukasz większej prywatności, a jednocześnie nie chcesz tracić naturalnego słonecznego światła, to świetnym rozwiązaniem będą szkła dekoracyjne. Posiadamy bardzo bogatą ofertę wzorów i kolorów.

Poniżej zaledwie część tego, co możemy zaoferować.

Szkło ozdobne


oferta

Postaw na najlepsze rozwiązania

Okna i drzwi balkonowe

Przeszklone elementy domu wpływają na odbiór jego przestrzeni. Postaw na sprawdzone, nowoczesne i estetyczne roziązania, które pozwolą na odpowiednią dźwiękoszczelność czy termoizolację Twoich wnętrz. Dobierz model do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością przez lata.

 

sprawdź ofertę

Systemy tarasowe

Płynne przejście między domem a tarasem możliwe jest dzięki odpowiednim systemom. Duże przeszklenia, łatwe systemy zamykania, wysoka estetyka. To dzięki odpowiedniej oprawie tarasu przestrzeń ta będzie łączyć się z wnętrzem. Wybierz system tarasowy odpowiedni dla swoich potrzeb!

 

sprawdź ofertę

Drzwi zewnętrzne

Poznaj ofertę drzwi zewnętrznych, dzięki którym Twój dom będzie bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Profesjonalne wykonanie, estetyczny design i użyteczne funkcjonalności sprawią, że główne wejście do domu będzie witać w najlepszym stylu.

 

sprawdź ofertę